szybka wycena: +48 605 429 781
Edit Template
Spółdzielnia Socjalna MINERWA

Księgi Handlowe

Tę usługę kierujemy przede wszystkim do podmiotów gospodarczych takich jak: Spółdzielnie socjalne, Spółki prawa handlowego (akcyjne i z ograniczoną odpowiedzialnością), Spółki osobowe prawa handlowego (komandytowe, komandytowo-akcyjne). Wymienione powyżej podmioty gospodarcze są zobligowane do prowadzenia ksiąg handlowych.

kompleksowa usługa księgowa

Jesteśmy gotowi do pracy - współpracując, możemy więcej ...

Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, nie ograniczając się jedynie do wykonywania obowiązków. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, zaangażowania i pozytywnej energii. Wspieramy polskich przedsiębiorców już od 2012 roku, a liczba klientów zadowolonych z naszych usług wciąż się powiększa.

Prowadzenie księgi
handlowej obejmuje

Naszym klientom proponujemy pełne prowadzenie dokumentacji, opracowanie polityki rachunkowości, wprowadzenie dokumentów księgowych oraz wykonywanie sprawozdań finansowych. To kompleksowa usługa księgowa, dzięki której będziesz mógł skupić się na prowadzeniu firmy, a nie zajmowaniu się dokumentami.

zapisy w księgach rachunkowych, ewidencję VAT, ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ewidencję wyposażenia, sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych i wysyłanie ich do US, wykonywanie zeznania rocznego ponadto pomoc i konsultacja w zakresie: zakładanie firmy, działalność gospodarcza, księgowość.

w ramach umowy
oferujemy również

sporządzanie dla Przedsiębiorcy deklaracji DRA (bez pracowników), przyjmowanie kontroli Urzędowych klienta w siedzibie biura, sporządzanie zeznań i sprawozdań rocznych w ramach umowy, doradztwo gospodarcze w ramach prowadzonej firmy, stała informacja o zmianach, sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej.

Ceny na usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe ustalane są indywidualnie dla każdego klienta i uzależnione są m.in. od takich czynników jak liczba zatrudnionych pracowników, ilość dokumentów do dekretacji i wprowadzenia do systemu, rodzaju i ilości prowadzonych ewidencji przez nasze biuro.

Transparentna współpraca

Państwa czas jest dla nas bardzo cenny, wiemy jak ważne jest skoncentrowanie się na realizowaniu bieżących zadań i priorytetowych dla przedsiębiorstwa inwestycji. Dlatego też bieżące kontakty z naszymi Klientami ograniczamy do niezbędnego minimum – jednak zawsze służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dane kontaktowe

Spółdzielnia Socjalna MINERWA

tel. +48 605 429 781
email: biuro@minerwa.org

KRS 0000429893,
NIP: 553-251-12-93,
REGON: 243007650

współpracując, możemy więcej ...