szybka wycena: +48 605 429 781
Edit Template
Spółdzielnia Socjalna MINERWA

Kadry i płace

Zakres usług obejmuje wszelkie kwestie personalne, pracownicze oraz zarobkowe. Wszystko to, co wymagałoby utrzymywania osobnego działu kadr i płac, możemy dla Ciebie zrobić w ramach outsourcingu. Zajmujemy się przygotowywaniem i nadzorowaniem dokumentacji pracowniczych i urzędowych, nadzorowaniem czasu pracy, tworzeniem regulaminów, organizacją szkoleń, mających na celu poszerzenie kompetencji pracowników, a także pełne wsparcie podczas kontroli z instytucji nadzorujących, takich jak: Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, czy Państwowa Inspekcja Pracy.

kompleksowa usługa księgowa

Jesteśmy gotowi do pracy - współpracując, możemy więcej ...

Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, nie ograniczając się jedynie do wykonywania obowiązków. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, zaangażowania i pozytywnej energii. Wspieramy polskich przedsiębiorców już od 2012 roku, a liczba klientów zadowolonych z naszych usług wciąż się powiększa.

Prowadzenie obsługi
płacowej obejmuje

sporządzanie listy wynagrodzeń, sporządzanie i przekazywanie deklaracji do ZUS i US, sporządzanie ewidencji wynagrodzeń pracowników, sporządzanie deklaracji rocznych pracowników, wystawianie zaświadczeń związanych z ewidencją płac. Ponadto pomoc i konsultacja w zakresie: zakładanie firmy, działalność gospodarcza, księgowość.

Oferujemy również sporządzanie dla Przedsiębiorcy deklaracji DRA (bez pracowników), przyjmowanie kontroli Urzędowych klienta w siedzibie biura, sporządzanie zeznań i sprawozdań rocznych w ramach umowy, doradztwo gospodarcze w ramach prowadzonej firmy, stała informacja o zmianach, sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej.

Transparentna współpraca

Państwa czas jest dla nas bardzo cenny, wiemy jak ważne jest skoncentrowanie się na realizowaniu bieżących zadań i priorytetowych dla przedsiębiorstwa inwestycji. Dlatego też bieżące kontakty z naszymi Klientami ograniczamy do niezbędnego minimum – jednak zawsze służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dane kontaktowe

Spółdzielnia Socjalna MINERWA

tel. +48 605 429 781
email: biuro@minerwa.org

KRS 0000429893,
NIP: 553-251-12-93,
REGON: 243007650

współpracując, możemy więcej ...