szybka wycena: +48 605 429 781
Edit Template
Spółdzielnia Socjalna MINERWA

księgi handlowe PES

Podmioty ekonomii społecznej takie jak m.in. fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie socjalne zobligowane są do prowadzenia ksiąg handlowych. Z racji tego, iż nasza organizacja należy do PES, znane nam są problemy związane z prowadzeniem i funkcjonowaniem takich podmiotów.

kompleksowa usługa księgowa

Jesteśmy gotowi do pracy - współpracując, możemy więcej ...

Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, nie ograniczając się jedynie do wykonywania obowiązków. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, zaangażowania i pozytywnej energii. Wspieramy polskich przedsiębiorców już od 2012 roku, a liczba klientów zadowolonych z naszych usług wciąż się powiększa.

księgi handlowe PES
pełne prowadzenie dokumentacji

Naszym klientom proponujemy pełne prowadzenie dokumentacji, opracowanie polityki rachunkowości, wprowadzenie dokumentów księgowych oraz wykonywanie sprawozdań finansowych. To kompleksowa usługa księgowa, dzięki której będzie można skupić się na prowadzeniu organizacji, a nie zajmowaniu się dokumentami.


Prowadzenie księgi handlowej obejmuje zapisy w księgach rachunkowych, ewidencję VAT, ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ewidencję wyposażenia, sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych i wysyłanie ich do US, wykonywanie zeznania rocznego ponadto pomoc i konsultacja w zakresie: zakładanie firmy, działalność gospodarcza, księgowość.
Darmowa wycena

Transparentna współpraca

Państwa czas jest dla nas bardzo cenny, wiemy jak ważne jest skoncentrowanie się na realizowaniu bieżących zadań i priorytetowych dla przedsiębiorstwa inwestycji. Dlatego też bieżące kontakty z naszymi Klientami ograniczamy do niezbędnego minimum – jednak zawsze służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dane kontaktowe

Spółdzielnia Socjalna MINERWA

tel. +48 605 429 781
email: biuro@minerwa.org

KRS 0000429893,
NIP: 553-251-12-93,
REGON: 243007650

współpracując, możemy więcej ...